łatwe przenoszenie materiałów wgłębienie w górnej części karabinka służy do przechowywania materiału i umożliwia dostęp do materiału znajdującego się pod karabinkiem nadaje się również do przechowywania siekier lodowych podczas asekuracji lub zjazdu po linie gumowa taśma mocująca karabinek do taśmy szelek i zapobiegająca jego skręcaniu się UWAGA: NIE UŻYWAĆ DO ASEKURACJI! Porter nie jest karabinkiem wytrzymałościowym! Nie jest przeznaczony do utrzymywania ciężaru człowieka. Nie należy używać go do wych .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
| marki: | Singing Rock |
| Kolor: | czarny |
| Luz zapadki: | 23 mm |
| Masa: | 32 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS24, FW24, FW23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033334434 |
| marki: | Singing Rock |
| Kolor: | czarny |
| Luz zapadki: | 23 mm |
| Masa: | 32 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS24, FW24, FW23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033334434 |