przeznaczony do zabezpieczania, zjazdu po linie i kotwiczenia lekka, kuta na gorąco konstrukcja dwuteowa sprawia, że k .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 13. — 15. 5. 2026 13. — 15. 5. 2026
| marki: | Singing Rock |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 8 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 23 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Luz zapadki: | 22 mm |
| Masa: | 68 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24, FW23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033344419 |
| marki: | Singing Rock |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 8 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 23 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Luz zapadki: | 22 mm |
| Masa: | 68 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24, FW23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033344419 |