Dodatkowy rabat - 10% na produkty PINGUIN i ACEPAC z kodem rabatowym
Kod rabatowy: PINACE
×

(Wyprzedane) PETZL Dołącz karabińczyk

(Wyprzedane) PETZL Dołącz karabińczyk

Dzięki kompaktowej formie i blokadzie zamka, karabinek ten jest używany do zabezpieczania: przyłączenia środka asekuracyjnego do liny, zabezpieczania za pomocą półokręgu żeglarskiego węzła, itp. Profil w k .. więcej

PETZL Dołącz karabińczyk

Dzięki kompaktowej formie i blokadzie zamka, karabinek ten jest używany do zabezpieczania: przyłączenia środka asekuracyjnego do liny, zabezpieczania za pomocą półokręgu żeglarskiego węzła, itp. Profil w kształcie litery H uzyskany przez 3D kucie na gorąco zmniejsza wagę karabinka bez ograniczania jego wytrzymałości. System blokady KeyLock zapobiega zaczepieniu karabinka podczas manipulacji. Powierzchnia tarcia liny została zoptymalizowana tak, aby zachować płynność i jednocześnie usunąć nadmiar materiału. Blokada zamka ma nową powierzchnię umożliwiającą lepszą manipulację. Płynne przejście między ryglem a korpuskiem karabinka zmniejsza możliwość zaczepienia pętli lub pasa za rygla lub blokadę zamka. Dzięki systemowi Keylock pętle lub liny nie zaczepiają się w karabinku podczas manipulacji. Śrubowa blokada zamka SCREW-LOCK jest wyposażona w wskaźnik zamknięcia. Powierzchnie tarcia ułatwiają płynne przechodzenie liny i dobrze pozycjonują się na stanowisku asekuracyjnym. Kształt dostosowany do łatwego wiązania i rozwiązania półokręgu żeglarskiego.

Parametry

marki: Petzl
Materiał karabinka: Dural
Standardowa strona: EN 12275, EN 362
Wytrzymałość z otwartą zapadką: 6 kN
Wytrzymałość w osi podłużnej: 22 kN
Wytrzymałość w osi poprzecznej: 7 kN
Bezpieczeństwo zamka: Zamek śrubowy
Prześwit grzechotki: 24 mm
Masa: 56 g
EAN: 3342540097711

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.