Prawie owalny kształt tego karabinka pozwala na łatwe obracanie się przy stacjach asekuracyjnych lub podczas operowania .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 28. — 30. 4. 2026 28. — 30. 4. 2026
| marki: | Singing Rock |
| Kolor: | czarny |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 26 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Blokada śrubowa |
| Luz zapadki: | 21 mm |
| Masa: | 80 g |
| Sezon: | FW24, FW23, SS25, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033337503 |
| marki: | Singing Rock |
| Kolor: | czarny |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 26 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Blokada śrubowa |
| Luz zapadki: | 21 mm |
| Masa: | 80 g |
| Sezon: | FW24, FW23, SS25, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033337503 |