Nadaje się do tworzenia ekspresów lub jako samodzielny karabinek do wspinaczki tradycyjnej i sportowej dzięki lekki .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 24. — 28. 4. 2026 24. — 28. 4. 2026
| marki: | Singing Rock |
| Kolor: | czarny |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 11 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 26 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | bez ubezpieczenia |
| Luz zapadki: | 21 mm |
| Masa: | 42 g |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24, FW23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033344532 |
| marki: | Singing Rock |
| Kolor: | czarny |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 11 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 26 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | bez ubezpieczenia |
| Luz zapadki: | 21 mm |
| Masa: | 42 g |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24, FW23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033344532 |