(Wyprzedane) Kask Singing Rock Penta szary

(Wyprzedane) Kask Singing Rock Penta szary

Ekstremalnie lekki, superkomfortowy i w pełni wentylowany kask wspinaczkowy. Ze względu na swoją wygodę i lekką konstrukcję jest idealny do sportowego wspinania, tradycyjnego wspinania, poruszania się i wspinaczki górskiej oraz na via ferratach. Główn .. więcej

Kask Singing Rock Penta szary

Ekstremalnie lekki, superkomfortowy i w pełni wentylowany kask wspinaczkowy. Ze względu na swoją wygodę i lekką konstrukcję jest idealny do sportowego wspinania, tradycyjnego wspinania, poruszania się i wspinaczki górskiej oraz na via ferratach. Główne zalety: - Kompaktowa górna część chroni użytkownika przed spadającymi obiektami, zachowując jednocześnie cienki profil. - Twarda powłoka PC chroni przed ostrymi przedmiotami, podczas gdy pianka PS absorbuje siłę uderzenia. - Twarda powłoka PC chroni również dolny brzeg kasku przed uszkodzeniami mechanicznymi. - Wewnętrzna wyściółka jest całkowicie zdejmowalna i można ją prać. - Jedenaście dużych otworów wentylacyjnych o łącznej powierzchni ponad 56 cm² zapewnia doskonałą wentylację. - Wytrzymałe klamry umożliwiają zamocowanie dowolnej dostępnej na rynku latarki czołowej. - Komfortowy i elastyczny system zapięcia lepiej dopasowuje się do każdej głowy i łatwo składany do kasku dla transportu. - Wąskie paski systemu zapięcia są bardzo miękkie i lekkie, nie uciskają tak jak standardowe mocowania z twardych tworzyw sztucznych. - Podbródkowy pasek z miękkiego i szerokiego paska zapewnia maksymalny komfort, jest wydłużony, co umożliwia noszenie czapki pod kaskiem.

Parametry

marki: Singing Rock
Kolor: szary
Miejsce docelowe: Uni
Użycie: Wspinaczka górska, Wspinaczka sportowa
Via Ferrata: tak
Masa: 205 g
Obwód głowy: 51 - 60 cm
Dystrybucja: PL
Materiał: poliwęglan, polistyren, poliamid
Sezon: SS24, FW23
EAN: 8595033345065

Od tej marki

Więcej produktów marki Singing Rock

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.