Kask roboczy Singing Rock FLASH INDUSTRY czerwony

Kask roboczy Singing Rock FLASH INDUSTRY czerwony

Sprzedaż

Profesjonalny kask ochronny do użytku w przemyśle i na placach budowy, z naciskiem na ochronę przed spadającymi przedmiotami oraz ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym. Głów .. więcej

DOSTĘPNE

332,99
-20%
265,86
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 265,86
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Kask roboczy Singing Rock FLASH INDUSTRY czerwony

Profesjonalny kask ochronny do użytku w przemyśle i na placach budowy, z naciskiem na ochronę przed spadającymi przedmiotami oraz ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym. Główne zalety: - Pasek podbródkowy spełnia normę EN 397 i rozpina się przy siły działającej od 15 do 25 daN (ok. 15-25 kg) w przypadku przypadkowego zahaczenia o przeszkodę, co zmniejsza ryzyko uduszenia. - Nadaje się do sytuacji pracy, gdzie ryzyko uduszenia pracownika jest większe niż ryzyko utraty kasku. - Spełnia wymagania normy EN 397, w tym opcjonalnych testów dotyczących użytkowania w niskich temperaturach (-30 °C), deformacji bocznej oraz ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym (440 V AC). - Bardzo wytrzymała konstrukcja kasku wykonana z materiału ABS/PC bez wewnętrznej wyściółki polistyrenowej zapewnia doskonałą wentylację i komfort dla użytkownika. - W pełni regulowana wysokość noszenia kasku we współpracy z możliwością regulacji długości pasków bocznych gwarantuje idealne dopasowanie i kompatybilność ze słuchawkami ochronnymi. - Wytrzymałe, szybkie i łatwe w obsłudze koło do regulacji rozmiaru w zakresie od 53 do 63 cm. - Cztery solidne klipsy do zamocowania dowolnej latarki czołowej dostępnej na rynku. - Wewnętrzna wyściółka i paski nośne są w pełni zdejmowalne i można je prać ręcznie lub w pralce przy temperaturze 30°C. - Kaski można bezpiecznie używać w temperaturach od -30 do +50°C (model AERO od -10 do +50°C). - Uniwersalny otwór euro o szerokości 30 mm jest kompatybilny z większością osłon i słuchawek ochronnych dostępnych na rynku. - Certyfikowane z osłonami słuchu Hellberg. - W zestawie znajdują się naklejki refleksyjne. - Oznaczone unikalnym numerem seryjnym.

Parametry

marki: Singing Rock
Obwód głowy: 53 - 63 cm
Via Ferrata: Nie
Kolor: czerwony
Użycie: Praca
Masa: 455 g
Miejsce docelowe: Uni
Materiał: ABS/PC
Sezon: FW24, FW23, SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8595033350588

Od tej marki

Więcej produktów marki Singing Rock

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.