Ochronniki słuchu Singing Rock SECURE zielone

Ochronniki słuchu Singing Rock SECURE zielone

Sprzedaż

Ochronniki słuchu Singing Rock SECURE 1C do pracy przy niskim i średnim poziomie hałasu - idealny wybór do prac wymagających ochrony głowy i uszu. Główne zalety trwała konstrukcja odporna na trudne warunki środowiskowe wąska konstrukcja zmniejsza ryzyko uwięzienia w gałęziach lub ograniczonych przestrzeniach dostępne w trzech różnych poziomach ochrony, każdy poziom jest oznaczony kolorem w pełni kompatybilne z uchwytami osłon Singing Rock uniwersalny adapter mocujący 30 mm kompatybilny z większością kasków dostępnych na rynku wyściółka z minimalną ilością zatrzymywanego potu i miękką pianką zapewnia wysoki komfort i jest łatwa do wymiany miękkie poduszki zapewniają wysoki poziom komfortu łatwa regulacja rozmiaru z certyfikatem Singing Rock hełm FLASH SNR: 25 - NRR: 22 - SLC (80): 25 Uwaga: Produkcja akcesoriów do hełmów roboczych Singing Rock jest prowadzona przez Hellberg Safety AB, szwedzką firmę z ponad 50-letnią tradycją w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. .. więcej

DOSTĘPNE

163,13
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 156,60
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Ochronniki słuchu Singing Rock SECURE zielone

Ochronniki słuchu Singing Rock SECURE 1C do pracy przy niskim i średnim poziomie hałasu - idealny wybór do prac wymagających ochrony głowy i uszu. Główne zalety trwała konstrukcja odporna na trudne warunki środowiskowe wąska konstrukcja zmniejsza ryzyko uwięzienia w gałęziach lub ograniczonych przestrzeniach dostępne w trzech różnych poziomach ochrony, każdy poziom jest oznaczony kolorem w pełni kompatybilne z uchwytami osłon Singing Rock uniwersalny adapter mocujący 30 mm kompatybilny z większością kasków dostępnych na rynku wyściółka z minimalną ilością zatrzymywanego potu i miękką pianką zapewnia wysoki komfort i jest łatwa do wymiany miękkie poduszki zapewniają wysoki poziom komfortu łatwa regulacja rozmiaru z certyfikatem Singing Rock hełm FLASH SNR: 25 - NRR: 22 - SLC (80): 25 Uwaga: Produkcja akcesoriów do hełmów roboczych Singing Rock jest prowadzona przez Hellberg Safety AB, szwedzką firmę z ponad 50-letnią tradycją w dziedzinie bezpieczeństwa pracy.

Parametry

marki: Singing Rock
Kolor: zielona
Masa: 250
Dystrybucja: PL
Sezon: SS24, FW24, FW23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 7391441000319

Od tej marki

Więcej produktów marki Singing Rock

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.