Tarcza ochronna Singing Rock BEZPIECZNA STALOWA SIATKA

Tarcza ochronna Singing Rock BEZPIECZNA STALOWA SIATKA

Sprzedaż

Osłona ochronna z kratką stalową w kształcie plastra miodu, która gwarantuje zwiększoną przepuszczalność światła w porównaniu z klasyczną kratką kwadratową. Główne zalety doskonałe pokrycie całej twarzy zapewnia ciągłą wentylację powietrza przepuszczalność światła: 82-85,5% nadaje się do prac w arborystyce, leśnictwie, przycinaniu trawy itp. ochrona przed większymi c .. więcej

DOSTĘPNE

160,99
-4%
154,08
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 154,08
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Tarcza ochronna Singing Rock BEZPIECZNA STALOWA SIATKA

Osłona ochronna z kratką stalową w kształcie plastra miodu, która gwarantuje zwiększoną przepuszczalność światła w porównaniu z klasyczną kratką kwadratową. Główne zalety doskonałe pokrycie całej twarzy zapewnia ciągłą wentylację powietrza przepuszczalność światła: 82-85,5% nadaje się do prac w arborystyce, leśnictwie, przycinaniu trawy itp. ochrona przed większymi cząstkami o niższej energii osłona może być używana z lub bez słuchawek ochronnych w celu podłączenia do kasku ze słuchawkami należy użyć uchwytu na osłonę SAFE 2 FLEX CARRIER, który podłącza się bezpośrednio do słuchawek w przypadku używania bez słuchawek należy użyć adaptera CLASSIC i uchwytu osłony SAFE 2 FLEX CARRIER Uwaga: produkcją akcesoriów do hełmów roboczych Singing Rock zajmuje się szwedzka firma Hellberg Safety AB z ponad 50-letnią tradycją w dziedzinie bezpieczeństwa pracy.

Parametry

marki: Singing Rock
Kolor: czarne
Masa: 52
Wymiary: długość 185 mm
Dystrybucja: PL
Materiał: stal, polipropylen
Sezon: FW24, FW23, SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 7391445022690

Od tej marki

Więcej produktów marki Singing Rock

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.