Uchwyt na tarczę ochronną Singing Rock SAFE II FLEX CARRIER

Uchwyt na tarczę ochronną Singing Rock SAFE II FLEX CARRIER

Główne zalety służy do mocowania osłon Singing Rock SAFE do kasku w przypadku korzystania ze słuchawek SECURE lub adaptera CLASSIC kompatybilny z kaskiem Singing Rock FLASH wyposażony w gumową krawędź chroniącą przestrzeń między kaskiem a osłoną przed deszczem, latającymi trocinami i innymi cząstkami Uwaga: produkcją akcesoriów do Singing Rock hełmów roboczych zajmuje się Hellberg Safety AB, szwedzka firma z ponad 50-letnią tradycją w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. .. więcej

DOSTĘPNE

87,99
-4%
84,47
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75,40
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Uchwyt na tarczę ochronną Singing Rock SAFE II FLEX CARRIER

Główne zalety służy do mocowania osłon Singing Rock SAFE do kasku w przypadku korzystania ze słuchawek SECURE lub adaptera CLASSIC kompatybilny z kaskiem Singing Rock FLASH wyposażony w gumową krawędź chroniącą przestrzeń między kaskiem a osłoną przed deszczem, latającymi trocinami i innymi cząstkami Uwaga: produkcją akcesoriów do Singing Rock hełmów roboczych zajmuje się Hellberg Safety AB, szwedzka firma z ponad 50-letnią tradycją w dziedzinie bezpieczeństwa pracy.

Parametry

marki: Singing Rock
Masa: 56
Dystrybucja: PL
Sezon: FW23, SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 7391445230170

Od tej marki

Więcej produktów marki Singing Rock

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.