Dodatkowy rabat - 10% na produkty PINGUIN i ACEPAC z kodem rabatowym
Kod rabatowy: PINACE
×

Impregnacja namiotu McNett TENTSURE 250ml

Impregnacja namiotu McNett TENTSURE 250ml

TENTSURE - Uszczelniacz podłogi namiotu to poliuretanowa powłoka wodna do naprawy przeciekających podłóg namiotowych oraz rekonstrukcji popękanych powłok PU na nieuszkodzonej tkaninie nośnej. Tworzy .. więcej

DOSTĘPNE

93,99
-1%
92,60
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 91,08
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Impregnacja namiotu McNett TENTSURE 250ml

TENTSURE - Uszczelniacz podłogi namiotu to poliuretanowa powłoka wodna do naprawy przeciekających podłóg namiotowych oraz rekonstrukcji popękanych powłok PU na nieuszkodzonej tkaninie nośnej. Tworzy cienką, matową i przezroczystą warstwę. Warstwa nie jest samonośna, dlatego wymagana jest nieuszkodzona tkanina nośna. W przypadku uszkodzenia tkaniny nośnej należy najpierw ją skleić klejem AQUASURE. Procedura pracy: Nakładaj za pomocą szpachelki lub pędzla, utwardza się w ciągu 2-4 godzin, pełne utwardzenie do stanu całkowicie nielipiącego się następuje po 12-24 godzinach. Lepiej wykonać 2 cienkie warstwy. Namiot można złożyć dopiero po całkowitym utwardzeniu, aby uniknąć sklejenia ze sobą przylegających powierzchni. Opakowanie: plastikowa buteleczka o pojemności 237 ml (jedno opakowanie wystarcza na rekonstrukcję około 6 m2 podłogi namiotowej)

Parametry

marki:
Do namiotów: tak
Do butów: Nie
Dystrybucja: PL
Na ubraniach: Nie
Uniwersalny: Nie
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 021563106077

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.