Dodatkowy rabat - 10% na produkty PINGUIN i ACEPAC z kodem rabatowym
Kod rabatowy: PINACE
×

Naszywki nowe McNett GTX czarne

Naszywki nowe McNett GTX czarne

Plastry GORETEX to samoprzylepne plastry z powierzchnią klejącą wrażliwą na nacisk, których zdolność wiązania można zwiększyć poprzez przeprasowanie. Zapewniają one wodoszczelne łączenie rozdartej tkaniny. Opakowani .. więcej

DOSTĘPNE

42,99
-11%
38,17
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38,17
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Naszywki nowe McNett GTX czarne

Plastry GORETEX to samoprzylepne plastry z powierzchnią klejącą wrażliwą na nacisk, których zdolność wiązania można zwiększyć poprzez przeprasowanie. Zapewniają one wodoszczelne łączenie rozdartej tkaniny. Opakowanie: 2 plastry o łącznej powierzchni 100 cm2. Procedura naprawy: wystarczy wyciąć z załączonych łat odpowiedni rozmiar z zaokrąglonymi rogami (zakładka na rozdartą część musi wynosić co najmniej 15 mm w każdym kierunku), zaprasować od strony wierzchniej tkaniny. Uzyskujemy wodoodporny klej, który wytrzymuje co najmniej jedno pranie. Jeżeli naszywka zostanie wyprasowana, jej trwałość można wydłużyć nawet do 5 prań. Łata umożliwia zarówno natychmiastową aplikację w terenie, jak i idealną aplikację za pomocą naprasowanki w późniejszym czasie. Spoina jest całkowicie wodoszczelna, nawet w przypadku stosowania w terenie.

Parametry

marki:
Kolor: czarne
Dystrybucja: PL
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 021563153118

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.