Torba podróżna o dużej pojemności (torba ekspedycyjna) idealna na sprzęt wspinaczkowy lub do pracy wykonana z materiału .. więcej
| marki: | |
| Kolor: | czarny |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Wejście boczne: | Nie |
| Udźwig: | 23 kg |
| Objętość plecaka: | 90L, 90 l |
| Przednie wejście: | Nie |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 69x40x33 cm |
| Organizer wewnętrzny: | tak |
| Masa: | 2,27 kg |
| Dystrybucja: | PL |
| Minimalna objętość plecaka: | 90 l |
| Sezon: | SS24, FW24, SS25 |
| marki: | |
| Kolor: | czarny |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Wejście boczne: | Nie |
| Udźwig: | 23 kg |
| Objętość plecaka: | 90L, 90 l |
| Przednie wejście: | Nie |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 69x40x33 cm |
| Organizer wewnętrzny: | tak |
| Masa: | 2,27 kg |
| Dystrybucja: | PL |
| Minimalna objętość plecaka: | 90 l |
| Sezon: | SS24, FW24, SS25 |