Dodatkowy rabat - 10% na produkty PINGUIN i ACEPAC z kodem rabatowym
Kod rabatowy: PINACE
×

Pasta do butów Atsko Torba Sno-Seal

Pasta do butów Atsko Torba Sno-Seal

Zastosowanie: impregnacja wyrobów ze skóry gładkiej, obuwia itp. Zalecane do butów z membraną Gore-Tex®, Sympatex® itp. Wymagana liczba wniosków: tylko 1. Metoda nakładania: nakładanie ręczne za pomocą szmatki lub plastikowej gąbki (wystarczy kawałek starej, ale czystej gąbki do naczyń). Wydajność opa .. więcej

DOSTĘPNE

5,99
-12%
5,25
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 5,25
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Pasta do butów Atsko Torba Sno-Seal

Zastosowanie: impregnacja wyrobów ze skóry gładkiej, obuwia itp. Zalecane do butów z membraną Gore-Tex®, Sympatex® itp. Wymagana liczba wniosków: tylko 1. Metoda nakładania: nakładanie ręczne za pomocą szmatki lub plastikowej gąbki (wystarczy kawałek starej, ale czystej gąbki do naczyń). Wydajność opakowania: ok. 15 g na parę butów. Trwałość stosowania: w zależności od częstotliwości stosowania, zwykle kilka miesięcy przy częstym stosowaniu produktu poddanego działaniu środka. Doświadczeni użytkownicy Sno-Seal® twierdzą, że "dzięki Sno-Seal® wystarczy impregnować buty 3-4 razy w roku". Struktura produktu: warstwa wielocząsteczkowa. Nie zawiera: olejów i tłuszczów zwierzęcych, silikonu.

Parametry

marki: Atsko
Uniwersalny: Nie
Na ubraniach: Nie
Dystrybucja: PL
Do namiotów: Nie
Do butów: tak
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 074928133553

Od tej marki

Więcej produktów marki Atsko

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.