Pędzel LOWA Trójkąt

Pędzel LOWA Trójkąt

Sprzedaż

Lowa trójkąt szczotkowy Trójkątna szczotka LOWA jest idealnym narzędziem do utrzymania optymalnego matowego wyglądu obuwia z zamszu i nubuku. Składa się on z czterech części o różnych funkcjach Mosiężna szczotka druciana jest stosowana do zamszu w celu usunięcia uporczywych plam i ożywienia powierzchni. Jest zbyt szor .. więcej

ostatnie sztuki

53,99
-11%
47,93
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,93
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Pędzel LOWA Trójkąt

Lowa trójkąt szczotkowy Trójkątna szczotka LOWA jest idealnym narzędziem do utrzymania optymalnego matowego wyglądu obuwia z zamszu i nubuku. Składa się on z czterech części o różnych funkcjach Mosiężna szczotka druciana jest stosowana do zamszu w celu usunięcia uporczywych plam i ożywienia powierzchni. Jest zbyt szorstki jak na nubuk, pozostawiłby na nim zadrapania. Szczotka nylonowa nadaje się zarówno do zamszu, jak i nubuku. Zapewnia usunięcie wosku poprzez otwarcie struktury porów skóry. W porównaniu ze szczotką mosiężną jest ona znacznie łagodniejsza i delikatniejsza podczas czyszczenia powierzchni, co oznacza również wolniejszą pracę. Szczotka z surowej gumy jest używana do ostatecznego przywrócenia jednolitego, matowego wyglądu cholewki buta. Może być również stosowany do matowienia błyszczących powierzchni. Jeśli na skórze znajdują się resztki wosku, należy je najpierw usunąć za pomocą nylonowej szczotki.  Twarda guma ścierna (dawniej pumeks) jest używana do usuwania najbardziej uporczywych plam poprzez zeszlifowanie cienkiej warstwy skóry. Po szlifowaniu powinna nastąpić impregnacja, a po wyschnięciu impregnatu końcowa obróbka szczotką z surowej gumy.

Od tej marki

Więcej produktów marki Lowa

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.