Koło pasowe CAMP Tethys PRO

Koło pasowe CAMP Tethys PRO

Tethys Pro jest wysoce wydajną, kompaktową i prostą w obsłudze kołowrotkiem przeznaczonym do szybkich i łatwych systemów ciągnienia. Wykorzystuje ten sam projekt co Tethys, ale zawiera uszczelnione łożyska kulkowe dla większej wydajności i intensywnego użytkowania przy wyższych prędkościach. Tethys Pro jes .. więcej

DOSTĘPNE

170,99
-21%
134,85
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 134,85
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Koło pasowe CAMP Tethys PRO

Tethys Pro jest wysoce wydajną, kompaktową i prostą w obsłudze kołowrotkiem przeznaczonym do szybkich i łatwych systemów ciągnienia. Wykorzystuje ten sam projekt co Tethys, ale zawiera uszczelnione łożyska kulkowe dla większej wydajności i intensywnego użytkowania przy wyższych prędkościach. Tethys Pro jest wyposażony w duże otwory główne do zamocowania dwóch karabinków. Dodatkowe pętle mogą być zamontowane po obu stronach (zalecamy pętlę aramidową), co jest szczególnie przydatne w scenariuszach ratunkowych. CAMP Tethys PRO nadaje się do zastosowań ratunkowych oraz pracy. Główne zalety: - Kompaktowy i prosty w obsłudze kołowrotek - Łożysko kulkowe - Wydajność 92% - Zaokrąglone krawędzie otworów - Przygotowany do zamocowania dodatkowych pętli po obu stronach - Dla lin o średnicy <13mm - Do zastosowań ratunkowych i pracy - Waga: 90g - Łożysko: kulkowe - Średnica wewnętrzna: 28mm - Obciążenie robocze: 6kN -Pełna wytrzymałość: 25kN -Certyfikacja: EN 12278, UIAA 127 - Materiał: Stop aluminium (korpus), stal nierdzewna (wałek)

Parametry

marki: CAMP
Wiatroszczelna: Nie
Kolor: silver
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wejście boczne: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
Wejście od przodu: Nie
Pas biodrowy: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Wodoodporność: Nie
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8005436033549

Od tej marki

Więcej produktów marki CAMP

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.