Blokant PETZL Ascension żółty lewy

Blokant PETZL Ascension żółty lewy

Zmodernizowana wersja blokatora jest bardziej zaawansowana pod względem szczegółów i ułatwia jego użytkowanie. Blokator z rękojeścią jest głównie przeznaczony do wychodzenia po linie. Ergonomi .. więcej

DOSTĘPNE

328,99
-26%
243,19
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 238,21
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Blokant PETZL Ascension żółty lewy

Zmodernizowana wersja blokatora jest bardziej zaawansowana pod względem szczegółów i ułatwia jego użytkowanie. Blokator z rękojeścią jest głównie przeznaczony do wychodzenia po linie. Ergonomicznie ukształtowany plastikowy uchwyt dobrze się trzyma i izoluje termicznie. Szerokie korpus umożliwia chwyt blokatora nawet w ciepłych rękawiczkach. Dolne otwory dołączeniowe zostały połączone w jeden owalny, który umożliwia podłączenie kilku karabinków do jednego punktu. Górne otwory można przepiąć karabinką i przymocować blokator do liny (przy używaniu blokatora jako zabezpieczenia lub w układzie katalitycznym). Dzięki szczelinom czyszczącym działa również na zabrudzonych linach. Do obsługi blokatora wystarczy tylko jedna ręka, co ułatwia pokonywanie punktów kotwiących stałe liny. Górna część blokatora jest zaokrąglona i pokryta plastikowym uchwytem, dzięki czemu można go chwytać od góry i wspinać się oburącz. Nazwa produktu: Blokant z rukojetią.

Parametry

marki: Petzl
Kolor: żółty
Dystrybucja: PL
Średnica liny: 8 - 13 mm
Pas biodrowy: Nie
Wodoodporność: Nie
Wejście od przodu: Nie
Wejście boczne: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Masa: 165 g
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540100411

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.