Koło pasowe CAMP Driada

Koło pasowe CAMP Driada

Kompaktowa podwójna kołowrót z samosmarującym łożyskiem ślizgowym, odpowiednia do użycia w kołowrotach dla lin o średnicy do 13 mm. Kołowrotek CAMP Dryad z obrotowymi bocznikami posiada górne otwory kotwiczące o rozmiarze na dwa karabinki oraz dolny otwór łączący o rozmiarze na jeden karabinek. Pętle pomocnicz .. więcej

DOSTĘPNE

223,99
-21%
176,58
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 176,58
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Koło pasowe CAMP Driada

Kompaktowa podwójna kołowrót z samosmarującym łożyskiem ślizgowym, odpowiednia do użycia w kołowrotach dla lin o średnicy do 13 mm. Kołowrotek CAMP Dryad z obrotowymi bocznikami posiada górne otwory kotwiczące o rozmiarze na dwa karabinki oraz dolny otwór łączący o rozmiarze na jeden karabinek. Pętle pomocnicze typu prusik mogą być zamontowane po obu stronach kołowrotka (zalecamy prusik wykonany z pętli aramidowej), co szczególnie docenią służby ratownicze. Kołowrotek CAMP Dryad jest odpowiedni zarówno do scenariuszy ratunkowych, jak i do użytku zawodowego. Główne zalety: Podwójny kołowrót Samosmarujące łożysko ślizgowe Efektywność wynosząca 80% Obrotowe boczniki Zaokrąglone krawędzie otworów Proste podłączenie do kołowrotu Gotowy na prusiki Dla lin <13 mm Dla służb ratowniczych, użytku zawodowego Łożysko: ślizgowe Wewnętrzna średnica: 28 mm Obciążenie robocze: 4 kN Wytrzymałość: 24 kN EN 12278 UIAA 127 Stop aluminium (korpus) Stal nierdzewna (wałek)

Parametry

marki: CAMP
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Wodoodporność: Nie
Wejście od przodu: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Pas biodrowy: Nie
Dystrybucja: PL
Wejście boczne: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
Kolor: czerwony
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8005436034911

Od tej marki

Więcej produktów marki CAMP

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.