Koło pasowe CAMP Driada Pro

Koło pasowe CAMP Driada Pro

Dryad Pro jest wysoce wydajną, kompaktową podwójną rolką przeznaczoną do szybkich i łatwych systemów cięgnikowych. Wykorzystuje ten sam projekt co Dryad, ale zawiera uszczelnione łożyska kulkowe dla większej wydajności i intensywniejszego użytkowania przy wyższych prędkościach. Dryad Pro jest .. więcej

ostatnie sztuki

321,00
-23%
247,17
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 247,17
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Koło pasowe CAMP Driada Pro

Dryad Pro jest wysoce wydajną, kompaktową podwójną rolką przeznaczoną do szybkich i łatwych systemów cięgnikowych. Wykorzystuje ten sam projekt co Dryad, ale zawiera uszczelnione łożyska kulkowe dla większej wydajności i intensywniejszego użytkowania przy wyższych prędkościach. Dryad Pro jest wyposażona w duże otwory główne do zamocowania dwóch karabinków oraz dolny otwór do jednego karabinka. Ewentualne pętle mogą być zainstalowane po obu stronach (zalecamy pętlę aramidową), co jest szczególnie przydatne w scenariuszach ratunkowych. CAMP Dryad PRO nadaje się zarówno do scenariuszy ratunkowych, jak i do użytku zawodowego. Główne zalety: - Kompaktowa podwójna rola - Łożysko kulkowe - Wydajność 92% - Zaokrąglone krawędzie otworów - Możliwość przeprowadzenia pętli prusika - Do zastosowań ratowniczych i zawodowych, arborystykę - Dla lin o średnicy <13mm - Do zastosowań ratowniczych, zawodowych - Waga: 155g - Łożysko: kulkowe - Średnica wewnętrzna: 28mm - Obciążenie robocze: 7kN - Wytrzymałość: 26kN - EN 12278 - UIAA 127 - Stop aluminium (korpus) - Stal nierdzewna (wałek)

Parametry

marki: CAMP
Organizer wewnętrzny: Nie
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Pas biodrowy: Nie
Kolor: czerwony
Wodoodporność: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Wejście boczne: Nie
Wejście od przodu: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8005436034928

Od tej marki

Więcej produktów marki CAMP

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.