Bloczek CAMP Najada czerwony

Bloczek CAMP Najada czerwony

Sprzedaż

CAMP Naiad to wielofunkcyjna, wysoce wydajna i prosta kołowrotek z samosmarującym się łożyskiem ślizgowym o wytrzymałości 44 kN. Kołowrotek ten został zaprojektowany do pracy przy dużych obciążeniach i jest odpowiedni do użycia w dźwigarach. CAMP Naiad ob .. więcej

ostatnie sztuki

310,00
-20%
248,00
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 248,00
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Bloczek CAMP Najada czerwony

CAMP Naiad to wielofunkcyjna, wysoce wydajna i prosta kołowrotek z samosmarującym się łożyskiem ślizgowym o wytrzymałości 44 kN. Kołowrotek ten został zaprojektowany do pracy przy dużych obciążeniach i jest odpowiedni do użycia w dźwigarach. CAMP Naiad obsługuje liny o grubości do 16 mm. Kołowrotek z bocznymi obracanymi otworami ma górny otwór kotwiczący na trzy karabinki, górne boczne otwory na jeden karabinek oraz dolny otwór połączeniowy również na jeden karabinek. Pętle pomocnicze typu prusik mogą być zamontowane po obu stronach kołowrotka (zalecamy prusik wykonany z pętli aramidowej), co szczególnie docenią służby ratownicze. CAMP Naiad nadaje się do scenariuszy ratunkowych, pracy oraz arborystyki. Główne zalety: - Prosty kołowrotek - Samosmarujące się łożysko ślizgowe - Wydajność wynosząca 90% - 4 otwory na maksymalnie 6 karabinków - Zaokrąglone krawędzie otworów - Obracane boczne elementy - Proste podłączenie do dźwigara - Przygotowany do użycia z pętlami prusik - Dla lin o średnicy < 16 mm - Do służb ratowniczych, pracy - Waga: 280 g - Łożysko: ślizgowe - Średnica wewnętrzna: 49 mm - Obciążenie robocze: 7 kN - Wytrzymałość: 44 kN - Certyfikacja: EN 12278, UIAA 127 - Materiał: Stop aluminium (korpus), stal nierdzewna (wałek)

Parametry

marki: CAMP
Wodoodporność: Nie
Kolor: czerwony
Elementy odblaskowe: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Wejście od przodu: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Wejście boczne: Nie
Pas biodrowy: Nie
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8005436035239

Od tej marki

Więcej produktów marki CAMP

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.