Koło pasowe CAMP Janus

Koło pasowe CAMP Janus

CAMP Janus jest wielofunkcyjną, wysoce wydajną podwójną kołowrotką z samosmarującym się łożyskiem ślizgowym o wytrzymałości 38 kN. Kołowrotka ta jest odpowiednia do łatwego podłączenia do dźwigu i kompatybilna z linami o średnicy do 16 mm. Kołowrotka CAMP J .. więcej

DOSTĘPNE

373,99
-16%
313,43
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 313,43
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Koło pasowe CAMP Janus

CAMP Janus jest wielofunkcyjną, wysoce wydajną podwójną kołowrotką z samosmarującym się łożyskiem ślizgowym o wytrzymałości 38 kN. Kołowrotka ta jest odpowiednia do łatwego podłączenia do dźwigu i kompatybilna z linami o średnicy do 16 mm. Kołowrotka CAMP Janus z obrotowymi bocznikami posiada górne otwory kotwiące na trzy karabiny, górne otwory boczne na jeden karabin oraz dolny otwór połączeniowy również na jeden karabin. Pętle pomocnicze Prusika mogą być zamontowane po obu stronach kołowrotki (zalecamy pętlę Aramide), co szczególnie docenią służby ratownicze. CAMP Janus nadaje się zarówno do scenariuszy ratunkowych, jak i do użytku zawodowego. Główne zalety: Podwójna kołowrotka Samosmarujące się łożysko ślizgowe Efektywność wynosząca 90% 4 otwory na maksymalnie 6 karabinków Zaokrąglone krawędzie otworów Obrotowe boczniki Łatwe podłączenie do dźwigu Gotowa do użycia z pętlami Prusika Dla lin o średnicy <16 mm Dla służb ratowniczych, użytku zawodowego Waga: 400 g Łożysko: ślizgowe Średnica wewnętrzna: 49 mm Obciążenie robocze: 8 kN Wytrzymałość: 38 kN EN 12278 UIAA 127 Stop aluminium (korpus) Stal nierdzewna (wałek)

Parametry

marki: CAMP
Pas biodrowy: Nie
Wejście boczne: Nie
Wejście od przodu: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Wodoodporność: Nie
Kolor: czerwony
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8005436035284

Od tej marki

Więcej produktów marki CAMP

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.