Czołówka PETZL Pixa 3R

Czołówka PETZL Pixa 3R

Czołówka Petzl Pixa 3R to kompaktowy latarka do codziennego użytku. Zintegrowany akumulator do ładowania oferuje użytkownikom praktyczne ładowanie z sieci, bardziej ekonomiczną pracę i ochronę środowiska w porównaniu do tradycyjnych baterii. W nowej l .. więcej

DOSTĘPNE

665,99
-3%
645,11
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 645,11
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Czołówka PETZL Pixa 3R

Czołówka Petzl Pixa 3R to kompaktowy latarka do codziennego użytku. Zintegrowany akumulator do ładowania oferuje użytkownikom praktyczne ładowanie z sieci, bardziej ekonomiczną pracę i ochronę środowiska w porównaniu do tradycyjnych baterii. W nowej latarce PIXA 3R można zaprogramować jedno z trzech ustawień w zależności od wydajności lub czasu świecenia. • Akumulator litowo-jonowy do częstego użytkowania, czas ładowania (3 godziny). Trzy ustawienia światła: - "STANDARD": równowaga między wydajnością a czasem świecenia - "MAX AUTONOMY": priorytet ma czas świecenia (12 h) - "MAX POWER": priorytet ma wydajność (55 lumenów) • Trzy tryby oświetlenia: - oświetlenie bliskiego otoczenia: szeroki, kompaktowy stożek - oświetlenie podczas poruszania się na miejscu pracy: mieszane światło = szeroki stożek i skupiony stożek - daleki zasięg: wąski skupiony stożek mocnego światła dla długiego oświetlania • Stałe regulowane światło gwarantuje stałą wydajność przez cały czas świecenia. • Awaryjna rezerwa przy prawie całkowitym rozładowaniu akumulatora - gwarantowane oświetlenie na odległość 5 metrów przez co najmniej 2 godziny. • Wysoce wytrzymała: - doskonała odporność na upadek (2 metry), uderzenia i ściskanie (80 kg) • Wskaźnik stanu akumulatora i czerwone światło. • Odporna na chemikalia. Latarke można używać tylko z akumulatorem do ładowania, nie można używać tradycyjnych baterii, nie ma dla nich miejsca ani kontaktów.

Parametry

marki: Petzl
Certyfikacja: ATEX, HAZLOC, ANSI/NO FL1
Czerwone światło: tak
Maksymalny czas naświetlania: 12 h
Minimalny czas naświetlania: 3 h
Zasięg maksymalny: 80 m
Zakres minimalny: 20 m
Liczba diod LED: 2
Maksymalny strumień świetlny: 90 lm
Minimalny strumień świetlny: 30 lm
Technologia oświetleniowa PETZL: Stałe oświetlenie
Źródło : Bateria litowo-jonowa (pojemność 930 mAh)
Masa: 145 g
Dystrybucja: PL
Użycie: Praca
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.