Eagle to lekki karabinek HMS odpowiedni do zabezpieczania węzłem połówkowym lub w połączeniu z pomocą zabezpieczającą. Kształt ciała został stworzony dzięki optymalnemu wyważeniu wagi, siły i rozmiaru. Ergononomiczn .. więcej
| marki: | |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Luz zapadki: | 23 mm |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Kolor: | czarny |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Masa: | 76 g |
| Wymiary: | 103 x 75 mm |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Sezon: | SS26, SS24, SS25 |
| marki: | |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Luz zapadki: | 23 mm |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Kolor: | czarny |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Masa: | 76 g |
| Wymiary: | 103 x 75 mm |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Sezon: | SS26, SS24, SS25 |