Podłoga Grimeshield pod namiotem może służyć jako dodatkowe zabezpieczenie podłogi namiotu lub hali namiotowej. Chroni p .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 17. — 21. 4. 2026 17. — 21. 4. 2026
| marki: | Husky |
| Kolor: | czarny |
| Materiał podłogi: | Polietylen |
| Hydroizolacja podłogi: | 7000 mm/cm2 |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 220x150cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 30x9 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,5 kg |
| Sezon: | SS24, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287152180 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | czarny |
| Materiał podłogi: | Polietylen |
| Hydroizolacja podłogi: | 7000 mm/cm2 |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 220x150cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 30x9 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,5 kg |
| Sezon: | SS24, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287152180 |