(Wyprzedane) Karabińczyk PETZL AmD zakręcany czarny

(Wyprzedane) Karabińczyk PETZL AmD zakręcany czarny

Asymetryczny karabińczyk aluminiowy w kształcie litery D jest szczególnie odpowiedni do łączenia różnych narzędzi, takich jak hamulce zjazdowe, lub na końce połączeń. Dzięki nowemu kształtowi 3D (przekrój w kształcie litery H) jego masa została zmniejszona przy zachowaniu tej samej wytrzymałości. Jego gładki wewnę .. więcej

Karabińczyk PETZL AmD zakręcany czarny

Asymetryczny karabińczyk aluminiowy w kształcie litery D jest szczególnie odpowiedni do łączenia różnych narzędzi, takich jak hamulce zjazdowe, lub na końce połączeń. Dzięki nowemu kształtowi 3D (przekrój w kształcie litery H) jego masa została zmniejszona przy zachowaniu tej samej wytrzymałości. Jego gładki wewnętrzny kształt i system blokady KeyLock ułatwiają manipulację. Specjalnie dostosowany do łączenia sprzętu i używania na końcu połączeń. Doskonały stosunek wytrzymałości do masy. Blokada Keylock pomaga zapobiegać zaczepieniu karabińczyka podczas manewrowania. Czerwony wskaźnik ostrzega, gdy blokada nie jest zabezpieczona.

Parametry

marki: Petzl
Materiał karabinka: Dural
Bezpieczeństwo zamka: Zamek śrubowy
Prześwit grzechotki: 25 mm
Standardowa strona: EN 12275, EN 362
Wytrzymałość w osi podłużnej: 27 kN
Wytrzymałość w osi poprzecznej: 7 kN
Wytrzymałość z otwartą zapadką: 8 kN
Masa: 70 g
Sezon: SS23
EAN: 3342540102460

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.