(Wyprzedane) Lewa blokada nogi PETZL Pantin

(Wyprzedane) Lewa blokada nogi PETZL Pantin

PANTIN blokada na stopę jest używana razem z blokadami linowymi CROLL, ASCENSION lub ASCENTREE, aby wspinaczka po linie była szybsza i mniej męcząca. Jest dostępna w wersjach dla prawej lub lewej nogi. Kon .. więcej

Lewa blokada nogi PETZL Pantin

PANTIN blokada na stopę jest używana razem z blokadami linowymi CROLL, ASCENSION lub ASCENTREE, aby wspinaczka po linie była szybsza i mniej męcząca. Jest dostępna w wersjach dla prawej lub lewej nogi. Konstrukcja umożliwia przesuwanie się po linie już po kilku metrach. Wkładka ze stali nierdzewnej jest bardziej odporna na korozję. Ostrza na wkładce i kanał czyszczący umożliwiają działanie blokady nawet w trudnych warunkach (zamarznięte lub zabrudzone liny). Paski wykonane z materiału DYNEEMA są odporne na ścieranie. Kompaktowy kształt pozostaje blisko przylegający do stopy i zmniejsza ryzyko zahaczenia. Łatwe i szybkie regulowanie długości pasków za pomocą klamry DoubleBack. Zwolnienie liny poprzez jedno proste odepchnięcie stopy do tyłu. Można dokupić osobno bezpieczny zamek wkładki jako akcesorium. UWAGA: PANTIN nie jest osobistym środkiem ochrony pracy (OOPP).

Parametry

marki: Petzl
Certyfikacja: CE
Wejście od przodu: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Średnica liny: 8 - 13 mm
Wiatroszczelna: Nie
Kolor: czarne
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wodoodporność: Nie
Wejście boczne: Nie
Pas biodrowy: Nie
Masa: 85 g
Sezon: SS23, SS24
EAN: 3342540103771

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.