Hamulec do intensywnego użytku we wszystkich kategoriach wspinaczy: - Ruchy rąk są takie same jak w przypadku wszystkich klasycznych systemów asekuracyjnych: obie ręce na linie. Upa .. więcej
| marki: | |
| Masa: | 200 g |
| Łączenie dwóch śpiworów: | Nie |
| Przesuwny system wyściełania talii: | Nie |
| Średnica liny: | 8,5 - 11 mm |
| Przednie wejście: | Nie |
| Dystrybucja: | PL |
| Wejście boczne: | Nie |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Odporny na wiatr: | Nie |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Wodoodporny: | Nie |
| Sezon: | SS24, SS25, SS23 |
| marki: | |
| Masa: | 200 g |
| Łączenie dwóch śpiworów: | Nie |
| Przesuwny system wyściełania talii: | Nie |
| Średnica liny: | 8,5 - 11 mm |
| Przednie wejście: | Nie |
| Dystrybucja: | PL |
| Wejście boczne: | Nie |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Odporny na wiatr: | Nie |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Wodoodporny: | Nie |
| Sezon: | SS24, SS25, SS23 |