Kask PETZL Vertex Vent biały

Kask PETZL Vertex Vent biały

Kask VERTEX VENT jest bardzo wygodny dzięki sześciopunktowemu systemowi tekstylnego zawieszenia oraz systemom regulacji CENTERFIT i FLIP&FIT, które zapewniają bezpieczne dopasowanie na głowie. Pa .. więcej

DOSTĘPNE

419,99
-23%
322,95
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 314,64
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Kask PETZL Vertex Vent biały

Kask VERTEX VENT jest bardzo wygodny dzięki sześciopunktowemu systemowi tekstylnego zawieszenia oraz systemom regulacji CENTERFIT i FLIP&FIT, które zapewniają bezpieczne dopasowanie na głowie. Pasek podbródkowy z regulowaną siłą sprawia, że jest idealną ochroną zarówno do pracy na wysokościach, jak i do prac naziemnych. Sześciopunktowy system zawieszania doskonale dopasowuje się do kształtu głowy. System regulacji CENTERFIT gwarantuje precyzyjne wycentrowanie i optymalną stabilność kasku na głowie. Posiada otwory wentylacyjne z przesuwnymi zamkami, które umożliwiają przepływ powietrza pod kaskiem - przesuwne zamki pozwalają na regulację wentylacji zewnętrznej w zależności od potrzeb. System FLIP & FIT umożliwia umieszczenie paska na głowie w dolnym położeniu, co zapewnia pewne dopasowanie hełmu na głowie. Dzięki swojej zdolności do integracji latarki Petzl, ochrony słuchu i innych akcesoriów, jest to w pełni modularny kask spełniający specjalne potrzeby profesjonalistów. Ochrona przeznaczona do pracy na wysokości (EN 12492) lub naziemnej (EN 397): - DUAL pasek podbródkowy pozwala pracownikowi dostosować siłę paska, aby dostosować kask do różnych warunków pracy. Klip ma dwie pozycje odpowiadające następującemu zastosowaniu: większa siła zmniejsza ryzyko utraty kasku podczas upadku (siła > 50 daN) mniejsza siła zmniejsza ryzyko zadławienia przez otwarcie przy złapaniu, gdy użytkownik jest na ziemi (siła < 25 daN) Absorpcja uderzenia jest osiągana poprzez deformację zewnętrznej skorupy. Kask składa się do etui dla łatwego przechowywania i transportu - dostarczany jest z wymienną standardową pianką dla komfortu. Modularne akcesoria - rozszerzona gama osłon ocznych i twarzy, latarki czołowe i akcesoria. Dostępny w siedmiu kolorach: biały, żółty, czerwony, czarny, pomarańczowy, niebieski i zielony.

Parametry

marki: Petzl
Kolor: biała
Masa: 485 g
Miejsce docelowe: Uni
Via Ferrata: Nie
Dystrybucja: PL
Obwód głowy: 53 - 63 cm
Użycie: Praca
Materiał: ABS, nylon, poliwęglan, poliester o wysokiej wytrzymałości, polietylen
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540827325

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.