Kask PETZL Strato żółty

Kask PETZL Strato żółty

Kask STRATO jest bardzo lekki i wygodny dzięki systemom regulacji CENTERFIT i FLIP&FIT, które zapewniają bezpieczne dopasowanie na głowie. Lekka i wygodna konstrukcja: - wyściółka z EPP (rozprężony polipropylen) i EPS (rozprężony polistyren) dla zmniejszenia wagi - system regulacji CENTERFIT gwarantuje precyzyjne wycentrowanie i optymalną stabilność kasku na głowie. - system FLIP .. więcej

DOSTĘPNE

504,99
-21%
398,54
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 396,47
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Kask PETZL Strato żółty

Kask STRATO jest bardzo lekki i wygodny dzięki systemom regulacji CENTERFIT i FLIP&FIT, które zapewniają bezpieczne dopasowanie na głowie. Lekka i wygodna konstrukcja: - wyściółka z EPP (rozprężony polipropylen) i EPS (rozprężony polistyren) dla zmniejszenia wagi - system regulacji CENTERFIT gwarantuje precyzyjne wycentrowanie i optymalną stabilność kasku na głowie. - system FLIP & FIT umożliwia umieszczenie paska na głowę w dolnej pozycji, co zapewnia bezpieczne dopasowanie kasku na głowie - dostarczany z wymienną wkładką absorpcyjną Ochrona przeznaczona do pracy na wysokości lub na ziemi: - podbródkowy pasek DUAL umożliwia regulację siły podbródkowego paska w zależności od środowiska pracy: praca na wysokościach (EN 12492) lub praca naziemna (EN 397) - siła paska jest regulowana za pomocą klamry, dwie pozycje odpowiadające tym użyciom: większa siła zmniejszająca ryzyko utraty kasku podczas upadku / mniejsza siła zmniejszająca ryzyko uduszenia przy złapaniu kasku podczas czynności naziemnych - absorpcja energii uderzenia przez deformację piankowej wkładki - nieodwietrzana skorupa zapewnia ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym, rozpryskującymi się stopionymi metalami i płomieniami Modularne akcesoria: - EASYCLIP dla łatwej instalacji - czołowa latarka Petzl z adapterami lub latarka z elastycznym paskiem - osłona kasku chroniąca skorupę przed błotem lub rozpryskującą farbą - osłona na tył głowy i karku skutecznie chroniąca przed słońcem lub deszczem - uchwyt na identyfikator umożliwiający łatwe i szybkie zidentyfikowanie pracownika - wymienny podbródkowy pasek i piankowa wkładka - ochrona słuchu Dostępny w czterech kolorach: biały, żółty, czerwony i czarny. Dostępny również w specjalnych kolorach z podwyższoną widocznością - żółty, pomarańczowy.

Parametry

marki: Petzl
Miejsce docelowe: Uni
Obwód głowy: 53 - 63 cm
Użycie: Praca
Kolor: żółty
Via Ferrata: Nie
Masa: 435 g
Dystrybucja: PL
Materiał: ABS, EPP, EPS, nylon, poliwęglan, poliester o wysokiej wytrzymałości, polietylen
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540827448

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.