Kask PETZL Strato Vent biały

Kask PETZL Strato Vent biały

Wentylowany kask STRATO VENT jest bardzo lekki i wygodny dzięki systemom regulacji CENTERFIT i FLIP&FIT, które zapewniają bezpieczne dopasowanie do głowy. Lekka i wygodna konstrukcja - wyściółka z EPP (polipropylen ekspandowany) i EPS (polistyren ekspandowany) dla zmniejszenia wagi. Pos .. więcej

DOSTĘPNE

503,99
-20%
403,08
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,67
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Kask PETZL Strato Vent biały

Wentylowany kask STRATO VENT jest bardzo lekki i wygodny dzięki systemom regulacji CENTERFIT i FLIP&FIT, które zapewniają bezpieczne dopasowanie do głowy. Lekka i wygodna konstrukcja - wyściółka z EPP (polipropylen ekspandowany) i EPS (polistyren ekspandowany) dla zmniejszenia wagi. Posiada otwory wentylacyjne, które przepuszczają powietrze przez kask. Wygodny kask do pracy na wysokościach z przymocowanym paskiem podbródkowym. Pasek podbródkowy o regulowanej wytrzymałości sprawia, że jest to idealna ochrona zarówno do prac na wysokości, jak i do prac naziemnych - zmniejsza ryzyko utraty kasku podczas ewentualnego upadku (klamra wytrzymuje siłę ponad 50 daN). Sześciopunktowy system zawieszenia pasków dopasowuje się do kształtu głowy. Amortyzację wstrząsów uzyskuje się poprzez odkształcanie okładziny. System regulacji CENTERFIT gwarantuje precyzyjne wyśrodkowanie i optymalną stabilność kasku na głowie. Pasek na głowę można łatwo regulować przez jednoczesne obracanie dwóch bocznych kółek, nawet w rękawiczkach. System FLIP & FIT umożliwia ustawienie opaski w pozycji dolnej, dzięki czemu kask pewnie leży na głowie. Ochrona przeznaczona do pracy na wysokości (EN 12492) lub na ziemi (EN 397): - Pasek podbródkowy DUAL umożliwia pracownikowi zmianę siły paska w celu dostosowania kasku do różnych środowisk pracy. Wszystkie hełmy Petzl można w kilka sekund dostosować do konkretnych wymagań w zakresie ochrony i oświetlenia dzięki systemowi EASYCLIP i różnym zintegrowanym wkładkom gwintowym. Dzięki możliwości zintegrowania latarki Petzl , ochrony słuchu i innych akcesoriów, jest to w pełni modułowy hełm, który spełnia inne specyficzne potrzeby profesjonalistów. Kask składa się do futerału, co ułatwia przechowywanie i transport - jest wyposażony w wymienną standardową piankę zapewniającą wygodę. Akcesoria modułowe - rozszerzony asortyment ochronnych osłon oczu i twarzy, reflektorów i akcesoriów. Dostępne w czterech kolorach: białym, żółtym, czerwonym i czarnym. Dostępne również w kolorach specjalnych o zwiększonej widoczności - żółtym, pomarańczowym.

Parametry

marki: Petzl
Kolor: biała
Użycie: Praca
Obwód głowy: 53 - 63 cm
Via Ferrata: Nie
Masa: 415 g
Miejsce docelowe: Uni
Materiał: ABS, EPP, EPS, nylon, poliwęglan, poliester o wysokiej wytrzymałości, polietylen
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540827479

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.