Kask PETZL Strato Vent Hi-Viz żółty

Kask PETZL Strato Vent Hi-Viz żółty

Wysoko widoczna wersja fluorescencyjnej zewnętrznej skorupy z klipsami fosforescencyjnymi i taśmami odblaskowymi dla optymalnej widoczności pracownika zarówno w dzień, jak i w nocy. Wen .. więcej

DOSTĘPNE

560,99
-28%
403,64
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 403,64
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Kask PETZL Strato Vent Hi-Viz żółty

Wysoko widoczna wersja fluorescencyjnej zewnętrznej skorupy z klipsami fosforescencyjnymi i taśmami odblaskowymi dla optymalnej widoczności pracownika zarówno w dzień, jak i w nocy. Wentylowana kaskada STRATO VENT jest bardzo lekka i wygodna dzięki systemom regulacji CENTERFIT i FLIP&FIT, które zapewniają bezpieczne dopasowanie na głowie. Lekki i wygodny design - wkładka EPP (polipropylen ekspandowany) i EPS (polistyren ekspandowany) dla zmniejszonej wagi. Posiada otwory wentylacyjne umożliwiające przepływ powietrza przez kaskadę. Wygodny kask do prac na wysokościach z solidnym paskiem pod brodą. Pasek podbródkowy o regulowanej siły czyni go idealną ochroną zarówno do pracy na wysokościach, jak i do prac naziemnych - zmniejsza ryzyko utraty kaskady podczas ewentualnego upadku (klamra wytrzymuje siłę większą niż 50 daN). Sześciopunktowy system zawieszania paska dostosowuje się do kształtu głowy. Absorpcja uderzenia osiągana jest poprzez deformację wyściółki. System regulacji CENTERFIT gwarantuje precyzyjne wycentrowanie i optymalną stabilność kaskady na głowie. Pasek głowy można łatwo regulować jednoczesnym obracaniem dwóch bocznych kółek, nawet w rękawicach. System FLIP & FIT umożliwia umieszczenie paska głowy w dolnej pozycji, co zapewnia bezpieczne dopasowanie hełmu na głowie. Ochrona przeznaczona do pracy na wysokości (EN 12492) lub na ziemi (EN 397): - PODWÓJNY pasek podbródkowy pozwala pracownikowi regulować siłę paska, aby dostosować kaskadę do różnych środowisk pracy. Wszystkie kaskady Petzl mogą być dostosowane do specjalnych wymagań dotyczących ochrony i oświetlenia w ciągu kilku sekund dzięki systemowi EASYCLIP i różnym zintegrowanym wkładkom gwintowym. Dzięki swojemu potencjałowi integracji latarki Petzl, ochrony słuchu i innych akcesoriów jest to w pełni modularna kaskada spełniająca dodatkowe specyficzne potrzeby profesjonalistów. Kaskada składa się do etui dla łatwego przechowywania i transportu - dostarczana jest z wymienną standardową pianką dla wygody. Modularne akcesoria - rozszerzona gama osłon oczu i twarzy, czołowych lamp oraz akcesoriów. Wersja wysokiej widoczności wyposażona jest w fluorescencyjną zewnętrzną powłokę z fosforescencyjnymi klipsami i taśmami odblaskowymi dla optymalnej widoczności pracownika zarówno w dzień, jak i w nocy. Dostępne w dwóch kolorach wysokiej widoczności: żółty i pomarańczowy.

Parametry

marki: Petzl
Masa: 425 g
Miejsce docelowe: Uni
Via Ferrata: Nie
Kolor: żółty
Obwód głowy: 53 - 63 cm
Użycie: Praca
Materiał: ABS, EPP, EPS, nylon, poliwęglan, poliester o wysokiej wytrzymałości, polietylen
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540827530

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.