Bloczek PETZL ZigZag pomarańczowy

Bloczek PETZL ZigZag pomarańczowy

Mechaniczny blok ZIGZAG umożliwia użytkownikom, którzy korzystają z tradycyjnej techniki bloków linowych, efektywne poruszanie się w koronie drzewa. Technika jest taka sama jak w przypadku tradycyjnego systemu bloków linowych. Bloka .. więcej

DOSTĘPNE

1 235,99
-20%
988,70
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 898,30
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Bloczek PETZL ZigZag pomarańczowy

Mechaniczny blok ZIGZAG umożliwia użytkownikom, którzy korzystają z tradycyjnej techniki bloków linowych, efektywne poruszanie się w koronie drzewa. Technika jest taka sama jak w przypadku tradycyjnego systemu bloków linowych. Blokada natychmiast się aktywuje, gdy zostanie napięte łańcuchowe hamulce. Dźwignia zwalniająca z sprężyną zapewnia precyzyjne i czułe sterowanie blokadą/odblokowaniem liny. Przez zmianę nacisku na tej dźwigni reguluje się prędkość opuszczania liny. Segmenty tarcia stopniowo blokują linę i umożliwiają precyzyjne i płynne poruszanie się w koronie. Zintegrowany bloczek z osłoniętym łożyskiem kulkowym ułatwia łatwe nawijanie liny. Boki szeroko rozstawione pozwalają również na płynne przeprowadzenie liny. Dolny otwór do podłączenia jest stały, aby zapewnić dopasowanie do osi użytkownika i zoptymalizować chwyt. Może być używany zarówno dla technik jedno- jak i dwulinowych, oferuje doskonałą uniwersalność. Wykonana ze stali konstrukcja dla lepszej wytrzymałości. Maksymalne dopuszczone obciążenie robocze wynosi 140 kg. Kompatybilność z liną: średnica od 11,5 do 13 mm. ZIGZAG umożliwia użytkownikowi pracę zgodnie z normą ANSI Z133 st.

Parametry

marki: Petzl
Pas biodrowy: Nie
Kolor: pomarańczowy
Średnica liny: 11,5 - 13 mm
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Certyfikacja: CE
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Masa: 365 g
Elementy odblaskowe: Nie
Wejście boczne: Nie
Wejście od przodu: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Wodoodporność: Nie
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540826571

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.