Bloczek PETZL ZigZag Plus pomarańczowy

Bloczek PETZL ZigZag Plus pomarańczowy

Mechaniczny blok ZIGZAG umożliwia użytkownikom, którzy korzystają z tradycyjnej techniki bloków linowych, efektywne poruszanie się w koronie drzewa. Technika jest taka sama jak w przypadku tradycyjnego systemu bloków linowych. Bloka .. więcej

DOSTĘPNE

1 443,99
-17%
1 197,89
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 043,12
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Bloczek PETZL ZigZag Plus pomarańczowy

Mechaniczny blok ZIGZAG umożliwia użytkownikom, którzy korzystają z tradycyjnej techniki bloków linowych, efektywne poruszanie się w koronie drzewa. Technika jest taka sama jak w przypadku tradycyjnego systemu bloków linowych. Blokada natychmiast się aktywuje, gdy zostanie naciągnięta łańcuchowa powierzchnia tarcia. Dźwignia zwalniająca z sprężyną zapewnia precyzyjne i czułe sterowanie blokadą/odblokowaniem liny. Przez zmianę nacisku na tej dźwigni reguluje się prędkość opuszczania liny. Segmenty tarcia stopniowo blokują linę i umożliwiają precyzyjne i płynne poruszanie się w koronie. Zintegrowany bloczek z zamkniętym łożyskiem kulkowym ułatwia łatwe nawijanie liny. Szeroko rozstawione boki również umożliwiają płynne przeprowadzenie liny. Dolny punkt mocowania z wydajnym obrotowym zawieszeniem zapewnia stabilną i prawidłową pozycję mechanicznego bloku oraz optymalny przebieg liny. Może być używany zarówno do technik jedno- jak i dwulinowych, oferuje doskonałą uniwersalność. Wykonana ze stali konstrukcja dla lepszej wytrzymałości. Maksymalne dopuszczalne obciążenie robocze wynosi 140 kg. Kompatybilność z liną: średnica od 11,5 do 13 mm. ZIGZAG umożliwia użytkownikowi pracę zgodnie z normą ANSI Z133 st.

Parametry

marki: Petzl
Certyfikacja: CE
Kolor: pomarańczowy
Wejście boczne: Nie
Wejście od przodu: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Pas biodrowy: Nie
Średnica liny: 11,5 - 13 mm
Elementy odblaskowe: Nie
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Wodoodporność: Nie
Masa: 425 g
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540826557

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.