Główne zalety: wysoka uniwersalność zastosowania - połączenie środka zabezpieczającego, kołowrotka na końcu pętli .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 19. — 21. 5. 2026 19. — 21. 5. 2026
| marki: | Petzl |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Luz zapadki: | 18 mm |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 23 kN |
| Masa: | 55 g |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540817494 |
| marki: | Petzl |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Luz zapadki: | 18 mm |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 23 kN |
| Masa: | 55 g |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540817494 |