Asymetryczny karabinek aluminiowy w kształcie litery D jest szczególnie przydatny do mocowania różnych urządzeń, takich jak hamulce linowe lub końcówki łączników. Dzięki nowemu kształtowi 3D (przekrój poprzeczny w kształcie litery H) zmniejszono jego masę przy zachowaniu tej samej wytrzymałości. Jego gładki kszt .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 19. — 21. 5. 2026 19. — 21. 5. 2026
| marki: | Petzl |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 8 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 27 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Luz zapadki: | 224 mm |
| Masa: | 75 g |
| Sezon: | SS25, SS23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540102446 |
| marki: | Petzl |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | EN 12275, EN 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 8 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 27 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Luz zapadki: | 224 mm |
| Masa: | 75 g |
| Sezon: | SS25, SS23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540102446 |