Duży rozmiar i prześwit pozwalają na wiele połączeń lin i pętli Szeroki gruszkowy kształt ułatwia mocowanie za pomocą .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
| marki: | Petzl |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Dystrybucja: | PL |
| Masa: | 92 g |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Luz zapadki: | 24 mm |
| Standard: | PL 362 |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 7 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540102354 |
| marki: | Petzl |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Dystrybucja: | PL |
| Masa: | 92 g |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Luz zapadki: | 24 mm |
| Standard: | PL 362 |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 7 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Trzy zamki |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540102354 |