Ostruha pomaga zwiększyć tarcie i poprawić kontrolę zjazdu (np. podczas ratowania drugiej osoby) Proste zakładanie liny za ostruhę bez konieczności otwierania karabinka Automatyczne blokowanie zamka TWIST LOCK, który nie odblokuje się jednym prostym obróceniem Zamek Keylock pomaga zapobiec zaczepieniu karabinka podczas manewrowania Stosowane np. z samobl .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 24. — 28. 4. 2026 24. — 28. 4. 2026
| marki: | Petzl |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | PL 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 9 kN in Polish is "9 kN". |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Blokada obrotowa |
| Luz zapadki: | 15 mm |
| Masa: | 85 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS24, SS25, SS23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540061859 |
| marki: | Petzl |
| Materiał karabińczyka: | Dural |
| Standard: | PL 362 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 9 kN in Polish is "9 kN". |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | Blokada obrotowa |
| Luz zapadki: | 15 mm |
| Masa: | 85 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS24, SS25, SS23 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540061859 |