(Wyprzedane) Plecak OSPREY Raptor II 10L cedr zielony

(Wyprzedane) Plecak OSPREY Raptor II 10L cedr zielony

Płynna jazda przez krajobraz, iskierki euforii w oczach i absolutna harmonia jeźdźca z plecakiem. Wszystko, czego potrzebujesz mieć przy sobie, spakujesz do niego bez kompromisów. Ra .. więcej

Plecak OSPREY Raptor II 10L cedr zielony

Płynna jazda przez krajobraz, iskierki euforii w oczach i absolutna harmonia jeźdźca z plecakiem. Wszystko, czego potrzebujesz mieć przy sobie, spakujesz do niego bez kompromisów. Raptor II 10 to ulepszona wersja bardzo popularnego plecaka wśród rowerzystów. Ma zintegrowany 2,5-litrowy pojemnik na wodę Hydraulics™ LT, dostępny przez asymetryczny zamek błyskawiczny dla szybkiego i łatwego napełniania. Wąż może być prowadzony przez dowolne ramię. Ponadto pojemnik na wodę jest wzmacniany z jednej strony unikalną płytą hydrostatyczną, która utrzymuje anatomiczny kształt i zapewnia wyższe ciśnienie wody dla łatwiejszego picia. Dysza jest trzymana na swoim miejscu dzięki magnetycznemu klipsowi na pasku piersiowym. To wszystko pozwoli Ci pełni cieszyć się radością z jazdy. Główne zalety: - System AirScape™ zapewnia doskonałą wentylację i całkowitą elastyczność podczas poruszania się bez żadnych ograniczeń. - BioStretch™ zapewnia doskonałą wentylację pasa biodrowego oraz szelki ramienne, które są specjalnie ukształtowane tak, aby zapobiec zsuwaniu się plecaka z ramion nawet podczas najtrudniejszych zjazdów. - Zintegrowany pojemnik na wodę (2,5 l) Hydraulics™ LT - Uchwyt na kask LidLock™ - Specjalna odłączana kieszeń ToolWrap™ w dolnej części plecaka na wszystkie ważne narzędzia, które mogłyby inaczej pobrudzić plecak. - Pasek piersiowy z magnetycznym zapięciem, które można rozpiąć i zapiąć jedną ręką. - Pasek biodrowy z dwoma kieszonkami na suwak - Wewnętrzny organizer - Kieszeń chroniąca zawartość przed zadrapaniami (np. okulary, telefon komórkowy) - Przednia elastyczna kieszeń na zapasowy element odzieży - Uchwyt na klucze - Elementy odblaskowe - Uchwyt do zamocowania światła LED Pobierz bezpłatną aplikację Osprey PackSizer do łatwego określenia rozmiaru plecaka.

Parametry

marki: Osprey
Pas biodrowy: tak
Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): 48 x 23 x 22 cm
Wejście boczne: Nie
Pojemność plecaka: 10L
Organizer wewnętrzny: tak
Wejście od przodu: Nie
Materiał plecaka: 210D Nylon Double Diamond Ripstop / 420HD Packcloth
Kolor: zielona
Minimalna pojemność plecaka: 10 l
Cechy plecaka: Przygotowanie do hydroakumulacji
Pas piersiowy: tak
Typ systemu pleców: AirScape
Elementy odblaskowe: tak
Masa: 0.72 Kg
Dystrybucja: PL
Sezon: FW22
EAN: 845136080829

Od tej marki

Więcej produktów marki Osprey

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.