Przy dokręcaniu kluczem można go używać jako trwały element kotwiący Dostępne w trzech wersjach: - DELTA (P11): średnica .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
| marki: | Petzl |
| Kolor: | silver |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Masa: | 95 g |
| Standard: | PL 362 |
| Materiał karabińczyka: | Stal |
| Luz zapadki: | 10 mm |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540079434 |
| marki: | Petzl |
| Kolor: | silver |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 25 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 10 kN |
| Masa: | 95 g |
| Standard: | PL 362 |
| Materiał karabińczyka: | Stal |
| Luz zapadki: | 10 mm |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540079434 |