przeznaczona dla profesjonalnych ratowników konstruowana do manipulacji ciężkimi ładunkami i intensywnego użytkowania al .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
| marki: | Petzl |
| Wejście boczne: | Nie |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Przesuwny system wyściełania talii: | Nie |
| Odporny na wiatr: | Nie |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Średnica liny: | maks. 13 mm |
| Przednie wejście: | Nie |
| Masa: | 185 g |
| Łączenie dwóch śpiworów: | Nie |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Wodoodporny: | Nie |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540087804 |
| marki: | Petzl |
| Wejście boczne: | Nie |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Przesuwny system wyściełania talii: | Nie |
| Odporny na wiatr: | Nie |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Średnica liny: | maks. 13 mm |
| Przednie wejście: | Nie |
| Masa: | 185 g |
| Łączenie dwóch śpiworów: | Nie |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Wodoodporny: | Nie |
| Sezon: | SS23, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3342540087804 |