(Wyprzedane) Plecak Ortovox Free Rider 20L S Avabag Kit ciemna krew

(Wyprzedane) Plecak Ortovox Free Rider 20L S Avabag Kit ciemna krew

Kompaktowy plecak damski zachowuje czysty wygląd, dzięki czemu nie zahaczy o skały, gałęzie i inne nierówności terenu. Jednocześnie możesz przymocować do niego swój sprzęt dzięki zintegrowanym paskom, oczkom oraz dodatkowym paskom i siatce. Nie musi .. więcej

Plecak Ortovox Free Rider 20L S Avabag Kit ciemna krew

Kompaktowy plecak damski zachowuje czysty wygląd, dzięki czemu nie zahaczy o skały, gałęzie i inne nierówności terenu. Jednocześnie możesz przymocować do niego swój sprzęt dzięki zintegrowanym paskom, oczkom oraz dodatkowym paskom i siatce. Nie musisz się już zastanawiać, czy nosić ochraniacz kręgosłupa, czy nie. SPS Flex jest wygodniejszy i lżejszy niż plecak i plecak osobno. SPS Flex to połączenie komfortowego systemu pleców i certyfikowanego ochraniacza kręgosłupa, który został opracowany przez fizjoterapeutów. System oparcia pleców składa się z 8 stref wyściełanych pianką z pamięcią. Ochraniacz kręgosłupa jest elastyczny i amortyzuje uderzenia na zasadzie odkształcania i pochłaniania energii na poziomie molekularnym. SPS FLEX nie będzie Cię ograniczał, ponieważ się nie porusza! Plecak JEST WYPOSAŻONY w nadmuchiwany system ratownictwa lawinowego AVABAG UNIT - niezwykle lekki i kompaktowy nadmuchiwany system ratownictwa lawinowego działający na zasadzie poduszki powietrznej. System lawinowy AVABAG, wyprodukowany w Szwajcarii, działa na zasadzie efektu Venturiego, jest bezelektrodowy, całkowicie zamknięty i prosty w konstrukcji. Zapobiega to uszkodzeniu lub korozji. Pojemność całego systemu wynosząca 1,8 litra jest mniejsza niż dwulitrowa butelka wody, ale waga wynosi prawie jedną trzecią tej wartości - 690 g! Mimo że system jest niewielki, ma ogromną moc - może unieść samochód. W plecaku zawsze znajdzie się dużo miejsca na Twoje rzeczy, więc nie musisz się zastanawiać, czy zabrać je ze sobą, czy zostawić w domu. Inne zalety zawiera system AVABAG UNIT system skróconych pleców dla kobiet i osób o krótszych plecach łatwy dostęp do wszystkich urządzeń jasne wnętrze ułatwiające orientację przednia kieszeń do przechowywania sprzętu lawinowego (łopata, uchwyt, sonda) - natychmiast dostępna zgodność z systemem hydracyjnym Mocowanie D-Skifix i SNB uchwyt na siekierę lodową, kijki trekkingowe i rakiety śnieżne siatka na kask pas piersiowy z gwizdkiem alarmowym szeroki pas biodrowy wygodnie mocuje plecak do ciała i jest pokryty softshellem, dzięki czemu nie przywiera do niego śnieg. pasek bezpieczeństwa między nogami wodoszczelne zamki błyskawiczne paski kompresyjne 30 lat rozwoju we współpracy z czołowymi fizjoterapeutami 5 lat gwarancji karta ratownicza Ortovox - można tu wpisać swoje dane kontaktowe i stan zdrowia (grupa krwi, alergie itp.)

Parametry

marki: Ortovox
Płeć: Damskie
Pas piersiowy: tak
Wejście od przodu: Nie
Organizer wewnętrzny: tak
Elementy odblaskowe: tak
Pas biodrowy: tak
Wejście boczne: Nie
Materiał plecaka: Nylon 420D Ballshadow
Gwarancja: 5 lat
Minimalna długość pleców: 36 cm
Typ systemu pleców: SPS FLEX
Cechy plecaka: Wodoodporna, Przygotowanie do hydroakumulacji, Mocowanie kijków trekkingowych
Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): 52 x 18 x 29 cm
Liczba komór: 2
Pojemność plecaka: 20L
Długość pleców: 36 - 44
Masa: 2.1 Kg
Dystrybucja: PL
Kolor: burgund
Minimalna pojemność plecaka: 20 l
Sezon: FW21
EAN: 4251422525800

Od tej marki

Więcej produktów marki Ortovox

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.