Jett QC to nasz nowy wspinacz zaprojektowany tak, aby połączyć komfort z wydajnością. Ma precyzyjne dopasowanie, przyczepną podeszwę CAT 1.5, bezszwową piętę i oddychający język. Dlatego pr .. więcej
| marki: | |
| Kopyto: | Wszechstronne |
| Dystrybucja: | PL |
| Płeć: | Męskie, Damskie |
| Masa: | 420 g |
| Wyłącznie: | Guma CAT 1.5, 4 mm |
| Brandzel: | Skóra |
| Oznaczanie lin wspinaczkowych: | uniwersalny |
| Mezofil: | Mocne dopasowanie 2D |
| Kolor: | zielona |
| Szczyt: | Mikrofibra |
| Materiał wierzchni: | Tekstylia |
| Typ mocowania: | Velcro |
| Sezon: | SS24, SS25 |
| marki: | |
| Kopyto: | Wszechstronne |
| Dystrybucja: | PL |
| Płeć: | Męskie, Damskie |
| Masa: | 420 g |
| Wyłącznie: | Guma CAT 1.5, 4 mm |
| Brandzel: | Skóra |
| Oznaczanie lin wspinaczkowych: | uniwersalny |
| Mezofil: | Mocne dopasowanie 2D |
| Kolor: | zielona |
| Szczyt: | Mikrofibra |
| Materiał wierzchni: | Tekstylia |
| Typ mocowania: | Velcro |
| Sezon: | SS24, SS25 |