Wygodne, ale jednocześnie wydajne na struktury wspinaczkowe i precyzyjne na małych stopniach, to jest Havoc. Obuwie wspinaczkowe przeznaczone zarówno do boulderingu, jak i do sportowego wspinania się. - .. więcej
| marki: | |
| Szczyt: | Mikrofibra |
| Dystrybucja: | PL |
| Masa: | 216 g |
| Płeć: | Męskie, Damskie |
| Kopyto: | Wszystko dookoła |
| Kolor: | zielona |
| Mezofil: | Miękkie palce 2D |
| Wyłącznie: | Guma CAT 1.5, 4mm |
| Oznaczanie lin wspinaczkowych: | wspinaczka wyczynowa |
| Materiał wierzchni: | Tekstylia |
| Typ mocowania: | Velcro |
| Sezon: | SS25, SS26, SS24 |
| marki: | |
| Szczyt: | Mikrofibra |
| Dystrybucja: | PL |
| Masa: | 216 g |
| Płeć: | Męskie, Damskie |
| Kopyto: | Wszystko dookoła |
| Kolor: | zielona |
| Mezofil: | Miękkie palce 2D |
| Wyłącznie: | Guma CAT 1.5, 4mm |
| Oznaczanie lin wspinaczkowych: | wspinaczka wyczynowa |
| Materiał wierzchni: | Tekstylia |
| Typ mocowania: | Velcro |
| Sezon: | SS25, SS26, SS24 |