Torba do rzucania PETZL Jet 300g

Torba do rzucania PETZL Jet 300g

Haczykowy woreczek do rzutu liny, służy arborystom do wyrzucania i wyciągania linii roboczej na koronę drzew. Jest wykonany z dwóch wytrzymałych warstw. Po przetarciu pierwszej warstwy opakowania pojawia się druga sygnalizacyjna czerwona warstwa, która chroni przed wyciekiem ołowianego wkładu do środowiska naturalnego. Płynny ks .. więcej

DOSTĘPNE

137,99
-22%
107,32
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 104,63
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Torba do rzucania PETZL Jet 300g

Haczykowy woreczek do rzutu liny, służy arborystom do wyrzucania i wyciągania linii roboczej na koronę drzew. Jest wykonany z dwóch wytrzymałych warstw. Po przetarciu pierwszej warstwy opakowania pojawia się druga sygnalizacyjna czerwona warstwa, która chroni przed wyciekiem ołowianego wkładu do środowiska naturalnego. Płynny kształt ułatwia przechodzenie przez gałęzie drzewa. Różnokolorowe szwy odróżniają poszczególne gramatury woreczka. Drugi punkt mocowania dla szybkiego przyłączenia liny. Żółty kolor jest dobrze widoczny. Dostępny jest w trzech wagach.

Parametry

marki: Petzl
Masa: 300
Kolor: żółty
Dystrybucja: PL
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540090637

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.