Krzesło reżysera Bardzo lekkie i wytrzymałe składane krzesło campingowe wykonane z aluminiowych rur (29 x 15 mm) i tkaniny poliestrowej. Krzesło reżysera można łatwo złożyć wzdłuż jego szerokości - profilowa strona pozostaje nienaruszona, a szerokość zostaje zmniejszona do niezbędnego minimum: 8 cm. Wymiary: szeroko .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 15. — 17. 4. 2026 15. — 17. 4. 2026
| marki: | Pinguin |
| Kolor: | niebieski |
| Udźwig: | 120 kg |
| Wymiary: | 60 x 54 x 41/62/77 cm (siedzisko/oparcie/całość) |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał: | Rurki aluminiowe 29 x 15 mm, tkanina poliestrowa |
| Sezon: | FW24, SS25, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592638620061 |
| marki: | Pinguin |
| Kolor: | niebieski |
| Udźwig: | 120 kg |
| Wymiary: | 60 x 54 x 41/62/77 cm (siedzisko/oparcie/całość) |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał: | Rurki aluminiowe 29 x 15 mm, tkanina poliestrowa |
| Sezon: | FW24, SS25, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592638620061 |