ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
Konstrukcja: formowany wtryskowo but z podeszwą LOWA "Cross" Monowrap
sznurowanie: szybkie sznurowanie z nylonowymi oczkami
| marki: | Lowa |
| Podkład: | Obuwie Goretex Extended Comfort o zwiększonej oddychalności |
| Szczyt: | hydrofobowy zamsz 1,3-1,5 mm w połączeniu z Cordurą® |
| Masa: | 1020 g |
| Płeć: | Męskie |
| Dystrybucja: | PL |
| Materiał wierzchni: | Połączenie |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS22, SS25, SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4056264219111 |
| marki: | Lowa |
| Podkład: | Obuwie Goretex Extended Comfort o zwiększonej oddychalności |
| Szczyt: | hydrofobowy zamsz 1,3-1,5 mm w połączeniu z Cordurą® |
| Masa: | 1020 g |
| Płeć: | Męskie |
| Dystrybucja: | PL |
| Materiał wierzchni: | Połączenie |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS22, SS25, SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4056264219111 |