Amortyzator PETZL Asap'Sorber 40 cm

Amortyzator PETZL Asap'Sorber 40 cm

Trzepaczowy tłumik upadku jest umieszczony w etui, które otwiera się na obu końcach, chroni tłumik przed zużyciem i umożliwia regularną kontrolę. Tłumik jest dostępny w dwóch długościach, aby zapewnić najlepszą równowagę między odległością od liny a skróceniem długości upadku. Może być używany tylko .. więcej

DOSTĘPNE

215,99
-23%
166,11
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 165,92
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Amortyzator PETZL Asap'Sorber 40 cm

Trzepaczowy tłumik upadku jest umieszczony w etui, które otwiera się na obu końcach, chroni tłumik przed zużyciem i umożliwia regularną kontrolę. Tłumik jest dostępny w dwóch długościach, aby zapewnić najlepszą równowagę między odległością od liny a skróceniem długości upadku. Może być używany tylko z ruchomym blokującym urządzeniem do zatrzymywania upadku ASAP lub ASAP LOCK. Pozwala użytkownikowi utrzymać linę na większej odległości: - aby mieć większą przestrzeń roboczą - chronić linę przed ostrymi narzędziami lub kontaktami z ostrymi przedmiotami. Absorbuje energię uderzenia w przypadku upadku: Stopniowe rozrywanie szwów bezpieczeństwa pochłania energię uderzenia działającą na użytkownika. Dla użytkowników o wadze od 50 do 130 kg. Wytrzymała obudowa z systemem otwierania na obu końcach, chroniąca tłumik przed zużyciem lub zabrudzeniami i umożliwiająca regularną kontrolę. Końce są wyposażone w osłony STRING, które utrzymują karabinki we właściwej pozycji i chronią pasek przed ścieraniem. Dostępne w dwóch długościach, aby zapewnić najlepszą równowagę między odległością od liny a skróceniem długości upadku.

Parametry

marki: Petzl
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Dystrybucja: PL
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wymiary: 40
Wodoodporność: Nie
Masa: 145
Elementy odblaskowe: Nie
Wejście boczne: Nie
Pas biodrowy: Nie
Wejście od przodu: Nie
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540831001

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.