Karabińczyk PETZL Łącznik Vulcan Screw-lock czarny

Karabińczyk PETZL Łącznik Vulcan Screw-lock czarny

Karabina VULCAN jest dostępna w dwóch wersjach blokady zamka: automatyczny system TRIACT-LOCK lub manualny system SCREW-LOCK. VULCAN TRIACT-LOCK jest dostępny w wersji europejskiej lub międzynarodowej. VU .. więcej

DOSTĘPNE

168,99
-10%
151,37
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 151,37
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Karabińczyk PETZL Łącznik Vulcan Screw-lock czarny

Karabina VULCAN jest dostępna w dwóch wersjach blokady zamka: automatyczny system TRIACT-LOCK lub manualny system SCREW-LOCK. VULCAN TRIACT-LOCK jest dostępny w wersji europejskiej lub międzynarodowej. VULCAN można używać z przegrodą CAPTIV. Stalowy karabińczyk o dużej wytrzymałości do użytku w trudnych warunkach, szczególnie odpowiedni do stosowania wielu urządzeń kotwiących. Łatwe manipulowanie: Gładki design wnętrza ogranicza ryzyko powstania punktu zaczepienia i ułatwia obracanie karabińczykiem. Zamek Keylock zapobiega przypadkowemu zaczepieniu karabińczyka. Można używać z przegrodą CAPTIV, która utrzymuje obciążony karabińczyk na jego głównej osi podłużnej i utrzymuje jego integrację z podłączonym urządzeniem. Profil kształtu H: Zapewnia optymalne proporcje wytrzymałość/waga. Chroni oznaczenie przed ścieraniem. Dwa rodzaje blokad zamka: TRIACT-LOCK: automatyczna blokada zamka trójstopniowa. SCREW-LOCK: blokada zamka na gwint z czerwonym wskaźnikiem informującym o niezabezpieczonym zamku.

Parametry

marki: Petzl
Kolor: czarne
Prześwit grzechotki: 28 mm
Standardowa strona: PL 362
Materiał karabinka: Stal
Wytrzymałość z otwartą zapadką: 18 kN
Wytrzymałość w osi poprzecznej: 16 kN
Masa: 235 g
Wytrzymałość w osi podłużnej: 45 kN
Bezpieczeństwo zamka: Zamek śrubowy
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540821941

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.