Koty PETZL Sarken

Koty PETZL Sarken

Dwunastoczubowe rakietki do technicznego wspinaczki wysokogórskiej z wymiennymi rodzajami wiązań. Przednie zęby o profilu T umożliwiają pewne wbicie w twarde lody i zapewniają doskonałą przyczepność na śniegu, firnie oraz w terenie mieszanych warunków. Rakietki t .. więcej

DOSTĘPNE

994,99
-33%
666,13
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 660,77
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Koty PETZL Sarken

Dwunastoczubowe rakietki do technicznego wspinaczki wysokogórskiej z wymiennymi rodzajami wiązań. Przednie zęby o profilu T umożliwiają pewne wbicie w twarde lody i zapewniają doskonałą przyczepność na śniegu, firnie oraz w terenie mieszanych warunków. Rakietki techniczne: cienkie, wytrzymałe, z solidną ramą, jednocześnie bardzo lekkie. Przednie zęby mają profil T - świetnie wbijają się w twarde lody i wygodnie stoją na nich podczas mieszanych warunków. Wiązanie LEVERLOCK UNIVERSEL: wymienne przednie plastikowe lub stalowe trzpień umożliwia użycie różnych rodzajów obuwia. Podkładki przeciwśniegowe ANTISNOW są częścią rakietek.

Parametry

marki: Petzl
Liczba kolców: 12
Masa: 870 g
Dystrybucja: PL
Certyfikacja: CE EN 893, UIAA
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540104334

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.