Wkładka do śpiwora COTTON LINER HOTELIER w celu poprawy właściwości termicznych śpiwora, higieniczna wkładka do spania w górskich schroniskach. Może być używana samodzielnie w cieplejszych warunkach klimatycznych. Przy pra .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
| marki: | Trekmates |
| Masa: | 0.27 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Wymiary: | 70 x 200 cm |
| Kolor: | czerwony |
| Typ materiału: | bawełna |
| Wstaw kształt: | mumia |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Sezon: | SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 5055053326442 |
| marki: | Trekmates |
| Masa: | 0.27 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Wymiary: | 70 x 200 cm |
| Kolor: | czerwony |
| Typ materiału: | bawełna |
| Wstaw kształt: | mumia |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Sezon: | SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 5055053326442 |